EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2016

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2015

Бадваси, ТзОВ

Україна, 03143, Київ
вул. Ак. Заболотного, 150а, 5 поверх, к. 103
тел./факс: +380 44 538-16-63, 538-16-64
e-mail: info@badvasy.com.ua
web: http://www.badvasy.com.ua

Товариство «Бадваси» – це національна, спеціалізована компанія, яка впроваджує новітні технології в сегмент вирощування овочевих, плодових та баштанних культур, сприяючи покращенню добробуту населення.
Багаторічною та сумісною працею ми здобули довіру та високу репутацію серед клієнтів та постачальників.
За результатами роботи у 2010 та 2011 роках ТзОВ «Бадваси» було присвоєно звання «Лідер галузі» в Національному-бізнес рейтингу України.
Сьогодні ми із задоволенням представляємо вам широкий вибір високоякісних товарів для застосування на своїх присадибних ділянках. А саме асортимент : насіння овочів та квітів, газонних трав, сидератів, добрив, засобів захисту, задовольнить найвибагливішого споживача.
Компанія «Бадваси» – це команда професіоналів відданих своїй справі, націлених на досягнення поставленої мети. Головними принципами для нас є честь, професіоналізм та висока репутація, яка здобувається наполегливою працею.
Разом ми створюємо те, що необхідне кожному!

НАСІННЯ ОВОЧІВ ТМ «Садиба Центр»
Пропонуємо великий вибір насіння овочевих культур від провідних європейських селекційних компаній. Багаторічний досвід цих виробників насіння є гарантом успіху на ваших присадибних ділянках. Сьогодні ми пропонуємо понад 300 видів пакетованого насіння овочевих культур. Нами відібрані лише ті сорти та гібриди, які прекрасно адаптовані до кліматичних умов України і дають найкращі результати урожайності. Насіння ТМ «Садиба Центр» зі 100 % сортовою відповідністю, з надійною та високою схожістю, яку підтверджено в державних лабораторіях. Користуючись таким насінням Ви гарантовано отримуєте сильну, стійку до хвороб, рослину.
НАСІННЯ КВІТІВ ТМ «Садиба Центр»
Квіти – це дуже важлива частина нашого життя. Вони і найкращий подарунок до свята, і знак уваги, а також їх можна просто любити. Якщо Ви любите кімнатні квіти, то Вам просто необхідно прикрасити ними свій будинок. Сучасний ринок, а зокрема ТМ «Садиба Центр» пропонує вам масу нових варіантів, які допоможуть не тільки прикрасити будинок, але і виразити його індивідуальність. Якщо хочете з задоволенням проводити свій час на дачі, обов’язково посадіть різні квіти. Вирощуйте квіти ТМ«Садиба Центр» і отримуйте естетичне задоволення самі і радуйте оточуючих.
ГАЗОННА ТРАВА
Газонна трава, її якість, краса, густота безпосередньо залежать від того, яке насіння газонних трав, інакше кажучи, які газонні суміші ви придбали. Правильно вибрати насіння для газону вкрай важливо. Приймаючи рішення купити газон і вибрати газонні суміші, потрібно розуміти, що трави повинні комфортно почувати себе в певних кліматичних умовах. Ми пропонуємо газонні суміші від компанії Єврограс.
ДОБРИВА
Для росту рослинам необхідне сонячне світло, вода і поживні речовини (діючі речовини). Діючі речовини надходять з повітря або з ґрунту. Якщо в ґрунті міститься достатня їх кількість, рослини будуть добре розвиватися, не хворітимуть і дадуть багатий урожай. При нестачі хоча б однієї діючої речовини розвиток рослини сповільнюється, а врожайність знижується. Добрива «Нутрівант Плюс» необхідні для отримання високих врожаїв, так як вони забезпечують рослини поживними речовинами, вміст яких у ґрунті може бути недостатнім. Внесення добрив у багатьох випадках дозволяє подвоїти і навіть потроїти урожай. Використання якісних добрив «Нутрівант Плюс» забезпечує найбільш ефективне використання ґрунту і води.