EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2016

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

ІСІДА-2012, ПП

Україна, 67840, с. Молодіжне, Овідіопольський р-н, Одеська обл..
вул. Заводська, 20
тел.: +380 482 37-42-84
e-mail: oksana.isida2012@gmail.com

Компанія «Ісіда – 2012» є офіційним дистриб’ютором світового лідера у виробництві насіння овочевих культур компанії «SEMINIS» в Україні.
Колектив «Ісіда – 2012» випробовує і впроваджує сорти і гібриди «SEMINIS» в Україні понад двадцять років. В портфоліо входить ціла лінійка гібридів овочів, серед них передові гібриди огірків, які вже протягом багатьох років радують виробників і споживачів своїм відмінним урожаєм і смаком, а саме, Маша, Меренга, Мірабелл, гібриди капусти Пандіон, Рінда, Вестрі, моркви шантане типу Абако та багатьох інших овочевих культур. Постійно асортимент поповнюється новинками, які за рахунок високої якості і характеристикам блискавично швидко закріплюються на ринку, наприклад, як це сталось з огірками СВ 4097 ЦВ, СВ 3506 ЦВ, які стали основними гібридами передових овочевих господарств України.
Всі сорти і гібриди, які пропонуються пройшли випробування на власних демонстраційно-випробувальних ділянках. Всі вони внесені до державного реєстру України.
Ми віримо, що наша робота це життя, повне задоволення від того, що ми допомагаємо нашим городникам годувати людей смачними і корисними овочами і досягати при цьому високих економічних результатів.