EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2016

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2015

Мед Поділля СП, ТОВ

Україна, 21010, Вінниця
вул. Салтикова-Щедріна, 131
тел.: +380 432 35-56-86
факс: +380 432 35-03-45
e-mail: info@medpodillya.com
web: http://www.medpodillya.com

Історія сільгосппідприємства «Мед Поділля» почалася в далекому 1939 р. Саме тоді було засновано Вінницьку обласну контору бджільництва, наступником якої є наше підприємство. Її головним завданням було забезпечення пасік Вінниччини вуликами, племінними бджолами і препаратами для їх лікування.
У 1990 р. господарство було перетворене у Вінницьке обласне виробниче підприємство по бджільництву. У першій половині 1990-х років організовані цехи по фасовці меду, переробці воску і виробництва білкової пасти. Тоді ж у організації з’явилися власні пасіки. Сільгосппідприємство «Мед Поділля» було створено в 1995 р. шляхом перетворення фірми у відкрите акціонерне товариство. Нова форма господарювання зумовила серйозне розширення виробництва. Зокрема, була організована фасовка меду в ємкості європейського зразка, а на базі бджолиного розплідника створений племінний завод по розведенню бджіл української степової породи.
Сьогодні СП «Мед Поділля» володіє чудовою базою з виробництва бджолопродукції і розгалуженою мережею фірмових магазинів меду. Наше підприємство має прекрасну репутацію і торгові контакти, як в Україні, так і за її межами.
Продукція нашого підприємства неодноразово удостоювалася призів, дипломів і інших нагород на державних, обласних, регіональних виставках, ярмарках і конкурсах.